Kingston Fury Beast 32GB DDR4 3600 CL18 288 Pi DIMM Kit
- TootjadKingston
- Mudel: KF436C18BB2AK2/32
- Saadavus: 5
-
377€
Kingston Fury Beast 32GB DDR4 3600 CL18 288 Pi DIMM Kit
| All | |
| Brutokaal | 0.10 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantija | 36 |
| Gross depth (mm) | 8.50 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross width (mm) | 133.35 mm |
| Netokaal | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10526 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: kingston fury beast 32gb ddr4 3600 cl18 288 pi dimm kit, kf436c18bb2ak232, kingston, malud

